שלבי הכשרה

שלבי הכשרה

בעזרת תוכנית הקורס של שלושה שלבים
תלמדו מהן אופציות ואיך לעבוד נכון באמצעותן

שלב בסיס

בשלב הראשון, שלב הבסיס, תלמדו מה הן אופציות בדרך שלא תמצאו בשום מקום אחר. בדרך פשוטה, אינטואיטיבית וקלה להבנה גם אם אין לכם שום רקע קודם. השיעורים מלווים בהרבה מאד המחשות גרפיות ובהצגה של איך נראים הדברים בעולם האמתי כבר משלבים מוקדמים מאד של הקורס.

הבנה מעמיקה באופציות בדרך להשקעה באופציות
לקבלת תשואה עודפת בבטחון ובשקט נפשי

שלב מעשי

השלב הבא, השלב המעשי, הוא לב התוכנית. בשלב הזה תלמדו שלושה מודלים להשקעה חכמה תוך שימוש באופציות שאתם תעבודו כל הזמן. תלמדו מה ההיגיון מאחורי כל מודל, איך לבנות את המודל, איך לבחור נכס להשקעה עבור כל מודל ואיך לנהל את המודל בצורה היעילה ביותר ליצירת רווחים בטוחים לאורך זמן.

שלושה מודלים חכמים ליצירת הכנסה באמצעות מסחר באופציות בביטחון ובשקט נפשי 

גידור חכם

מודל דינאמי לניהול השקעה באמצעות אסטרטגיית Covered Call - CC

מודל ייחודי לעבודה עם VIX בסיכון נמוך

שלב יישומי

השלב האחרון, שלב היישום, הוא השלב שיעזור לכם לדעת איך ליישם את מה שלמדתם ולהשתלם בעולם האמתי.

פתיחת חשבון ויישום מסחר באופציות

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

WIWO (להלן: “בעל האתר”) אינו בעל רישיון יועץ, משווק או מנהל תיקים ואינו עוסק במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ״ה – 1995 (להלן: ״החוק״).

התכנים המופיעים באתר הינם למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין בהם ובכל הכלול בהם משום ייעוץ או הצעה או שידול או הזמנה לרכוש או למכור את ניירות הערך ו/או הנכסים הפיננסים הנזכרים בו, ואין משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

השימוש במידע שבאתר זה הוא על אחריות הבלעדית של המשתמש. בעל האתר אינו אחראי ולא יהיה אחראי בכל צורה שהיא לכל נזק או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהשימוש במידע שבאתר.