משקיעים ממליצים

תלמידים עם ניסיון מספרים

משקיעים ממליצים

איציק אלון מספר...

…זאת אומרת שאני מסיים את השנה או את 4 חודשי ההשקעות שלי,
עם רווח של: 5,392.68 דולר.
שזה סביבות ה- 17,400 ש”ח + – של רווח נקי ב-4 חודשים. (4,350 ש”ח לחודש – שכר דירה עם בטוחונות של 15,000 – 32,000 שח במקום מיליון +, כמו שאתה תמיד אומר).

מה שחיפשתי בהשקעות האלה – זה לישון טוב בלילה, לדעת שהכסף עובד ולא מושפע מהשינויים הקיצוניים בשוק. וזה בדיוק מה שהשקעה באופציות נותנת לי – להעריך את ההשקעה עם הסיכון סיכוי שאני מגדיר אותו מראש ויכול לשנות אותו בכל עת.
בגלל זה, לפני החגים פתחתי פוזיציות גדולות יותר על בטחונות של 30,000 דולר.
זאת אומרת שלפי השיטה אני אמור להכפיל את הרווחים ב 3-6 (תלוי פוזיציה).
מאחל לנו ש-2021 תהיה רווחית וכמובן בריאה!
עבור מי שמתלבט איזה קורסים לקחת בשוק ההון, אם אתם אוהבים הימורים יש הרבה קורסים ופלטפורמוט שונות, לדעתי נתקלים בשמות שלהם מיד.

כאן זה עולם אחר – אם אתם מחפשים הכנסה קבועה – אני ממליץ חד משמעית על התוכנית המלאה של Wiwo והמודלים שחיים מלמד, שמפיקים תועלת מההשקעה הראשונה.
מה גם שאת עלות הקורס, אפשר להחזיר בקלות אחרי חודש חודשיים, כמו במקרה שלי.
בהצלחה!

למקור לחץ על התמונה

שלום חיים. רציתי להגיד לך תודה על הקורס שלך ובעיקר על פתיחת העיניים. החודש הרווחתי בזכותך 50 אלף ₪ בזכות הפנינים שיש בקורס שלך, ועוד ידי נטויה הלאה בעז”ה.

לכן רציתי להביע את תודתי העמוקה לך. לכל אורך הקורס רואים את ההשקעה שלך בהסברים שנועדו לא סתם להעביר חומר, אלא להנגיש אותו בצורה הכי פשוטה וטבעית בשביל ציבור האנשים שהמילה “בורסה” תמיד הייתה מרתיעה אותם ולכאורה בצדק. גם אני נרתעתי כל השנים מהבורסה, כי כל מי שהכרתי שהתעסק בזה שמעתי שהפסיד כסף, ולכן לא התקרבתי. אבל אחרי הקורס שלך, נפתחו לי העיניים וצצו הרבה אפשרויות (= אופציות 🙂 ) שמעולם לא חשבתי וידעתי שקיימות. תמשיך! תמשיך להאיר ולפתוח את העיניים לאנשים ולהביא אותם לחופש כלכלי. תמשיך להיות מה שאתה! בהוקרה רבה! צחי קרמר

צחי קרמר

למקור לחץ על התמונה
חיים,  תודה על התשובה (ובהזדמנות זו, תודה גם על קורס מאלף ומקצועי).

יריב שדה

כמו שאמרתה לי בזמנו המשבר יכול להיות ברמה של …מדינות שהם בחובות גדולות, ולא משבר תאגידי אוהב אותך חיים בזכותך כנראה אעשה הרבה כסף בעזרת השם.

יהודה גבריאלי

זה בדיוק מה שיפה אצל חיים. מודל גידור כך שבכל מצב שוק תוכל לפעול. נכון שאין פה בטוח אבל צריך להשאיר את הסיכויים אצלך ופחות למזל.

שמוליק לביא

אני למדתי גם במקומות אחרים בכדי לא ליפול בלשון הרע בלספר על אחרים,

אז חיים מלמד ענייני בצורה יוצאת דופן ממש, אם נשכיל ואני בתוכם להקשיב להקלטות שוב ושוב נגלה דברים שפספסנו בפעם הראשונה ואולי/בטוח בפעם השנייה, כי כל מילה וכל משפט, אני מתרשם מיכך שהמילים והמשפטים נבחרו בקפידה בכדי מיצד אחד לתת ערך ומיצד שני שהחומר הנדרש הנלמד יופיע שם.

והרוחב לב שלך חיים הוא נדיר תודה.

שמעון סיבוני

למקור לחץ על התמונה
Sigal Weiner
קרא עוד
קורס מרתק!! התוכן מוצג ברהיטות, ומודגם בהפשטה מתוחכמת. הקורס בנוי היטב ומוגש בצורה אינטיליגנטית ונעימה כך שהוא גם ענה על הצורך שלי לקבל בסיס ידע על שוק האופציות וגם נהנתי מכל רגע. ממליצה בחום!!!
Debbie Jovany
קרא עוד
קורס מעולה. אני מנסה תקופה ארוכה ללמוד מה זה אופציות בכל מיני קורסים ואף פעם לא קבלתי הסברים כל כך פשוטים וברורים.
Maoz ostrovski
קרא עוד
!Amazing, above expectations
Yosi
קרא עוד
קורס מקצועי מאוד
Itzhak Raccah
קרא עוד
OUTSTANDING COURSE BUT DEFINITIONS ARE A NEW LANGUAGE AND COULD BE EASIER TO GRASP IF WRITTEN. REVIEW QUESTIONS WOULD COMPLETE THIS COURSE.

הקורס תרם גם לכם ?

נשמח לשמוע!

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
× צ'אט בווצאפ