אודות WIWO

אודות WIWO

"אני מאמין שכל אדם יכול להגיע במהירות לחופש כלכלי אמיתי בעזרת הידע הנכון"

ראשית אסביר שיש "עצמאות כלכלית" ויש "חופש כלכלי."
עצמאות כלכלית - היכולת ליצור הכנסה כדי לחיות את רמת החיים שאתה רוצה בלי להיות תלוי באף אחד.
חופש כלכלי - לחיות את החיים ברמת החיים שאתה רוצה בלי להיות מוטרד מכסף כלל. יש לך הרבה כסף עד כדי כך שזה לא מעסיק אותך.

אני כיום חי בעצמאות כלכלית, בדרך לחופש כלכלי. אני לא עובד, יש לי ביטחון כלכלי עד סוף חיי, אני מייצר הכנסה שוטפת ובטוחה כל חודש, אני לא מוטרד מהפנסיה - זה לא מעניין אותי בכלל.

אני כאן מתוך תחושה של שליחות בלתי מתפשרת להקנות לאנשים רבים ככל שניתן את הידע הנדרש כדי למקסם את התשואה מהנכסים הכספיים שעומדים לרשותם בסיכון נמוך, ובהשקעת זמן מינימלית.

דבר זה מתקיים כיום בחיי, ואם הוא אפשרי עבורי – הוא אפשרי עבור רבים אחרים.


אני מציע לכם תכנית לימוד בשלושה שלבים שבה תלמדו מה הן אופציות, איך לעבוד נכון עם אופציות ואיך לנהל תיק השקעות מוגן, בתשואה עודפת משמעותית ובהשקעת זמן מינימלית באמצעות אופציות.


קשה להפריז בערך שהידע הזה ייתן לכם, הוא פשוט ואפשרי עבור כל אחד.
לי זה לקח למעלה מעשר שנים ועלה עשרות אלפי דולרים ללמוד כיצד עושים זאת.
עבורכם זה יהיה פשוט יותר.

שימו לב לנתונים הבאים

הטיעון שמי שאינו יוצא מהשוק בזמן משבר לא ניזוק נכון, אבל לא עבור מי שנזקק לכסף באותו זמן, ולא עבור מי שלא יוכל להמתין להתאוששות השווקים.

יש עוד דוגמאות אבל המסר ברור, השיטה איננה משרתת אותנו. האנשים שמניעים את השווקים הפיננסים בעולם מונעים ממניעים אישיים קצרי טווח. לא זו בלבד שהאזרח שבכסף שלו הם פועלים אינו מעניין אותם – במקרים רבים הם לוקחים סיכונים מטורפים במטרה להגדיל את רווחיהם האישיים בידיעה שבמקרה של כישלון לא הם אלו שישלמו את המחיר. כך עובדת השיטה.

המסלולים הרגילים המוצעים ע”י המערכת הפיננסית פועלים בשיטה זו, שמזיקה לנו לא פעם. 

בהערכה שמרנית, מעל 85% מהעוסקים במסחר בבורסה מפסידים כסף. המסחר בשוק ההון הוא עיסוק שדורש ידע עצום, זמן, מיומנות ובעיקר התייחסות רצינית אליו כאל מקצוע לכל דבר. כך שבנוסף למחיר הכספי, המסחר בוול סטריט דורש לרוב ישיבה של שעות מול המחשב, תוך ויתור על חיי חברה וזמן איכות עם המשפחה והילדים. 

הקורס שלנו ב WIWO יקנה לכם את הידע והסודות ליצירת הכנסה שוטפת בסיכון נמוך עם תשואה יפה לאורך זמן, ע”י אופציות בשוק האמריקאי. מדובר במודלים בטוחים להשקעה, שדורשים זמן עבודה של מספר שעות בחודש – במקום לשבת שעות בבחירה אינסופית של מניות במסחר היומי.

למידה של שוק ההון וניהול נכון של הנכסים הפיננסים שלנו, מאפשרת את לקיחת האחריות והכוח לידיים שלנו, לבניית העתיד הכלכלי של משפחותינו.

תשאלו את עצמכם את השאלות הבאות

אודות חיים אלאלוף - המייסד

חיים אלאלוף, מייסד ,WIWO נפטר בטרם עת ב-13 לדצמבר 2022. פועלו ומורשתו ממשיכים להתקיים דרך הקורס שיצר, ורלוונטיים היום יותר מתמיד לנוכח המציאות הכלכלית בה אנו חיים. הקורסים של WIWO  הם פרי יצירתו של חיים ז"ל, שהקליט ושיתף בהם את הידע שלו מתוך ניסיון אישי.

אודות חיים אלאלוף - המייסד

חיים אלאלוף, מייסד ,WIWO נפטר בטרם עת ב-13 לדצמבר 2022. פועלו ומורשתו ממשיכים להתקיים דרך הקורס שיצר, ורלוונטיים היום יותר מתמיד לנוכח המציאות הכלכלית בה אנו חיים. הקורסים של WIWO  הם פרי יצירתו של חיים ז"ל, שהקליט ושיתף בהם את הידע שלו מתוך ניסיון אישי.

מדברי חיים אלאלוף מייסד WIWO

אם יש לך סוד גדול אז למה אתה מספר אותו? למה אתה צריך אותי?

האמת הפשוטה היא כזאת: כחלק מתהליך הלימוד שלי, כתבתי את הכול לעצמי במחשבה שאני מסביר למישהו דמיוני, מתוך ההבנה שזאת הדרך הכי טובה ללמוד. העובדה הזאת גרמה לי לחשוב כבר תוך כדי צבירת הידע שאולי כדאי לעשות מזה קורס.

כשסיימתי לרכוש את הידע באופציות הרבה אנשים איבדו את מקום העבודה ובכנות רציתי לעזור. בהתחלה נתתי את הקורס בחינם למכרים. הבנתי ששיתוף הידע הזה עם אחרים לא הולך לפגוע בי בשום צורה, מכיוון שמדובר בנתחים מאוד קטנים מהשוק הכללי ולא תהיה לכך השפעה עלי.
לעשות קצת טוב, עושה לי טוב (ואני לא מגדיר את עצמי כאלטרואיסט).

בנוסף לכל אלה, אני עוד עושה מזה קצת כסף.

הדרך שלי בשוק ההון

כמה חודשים לפני מרץ 2000 – החודש בו התפוצצה בועת הדוט-קום, התחלתי “לסחור” במניות ללא הכשרה או ידע. הרעיון היה פשוט: לקנות בזול ולמכור ביוקר. 

באותם ימים גם המימוש היה פשוט, כמעט כל מניה שקניתי עלתה תוך מספר ימים. לעולם לא אשכח את ההרגשה – הרווחתי אלפי דולרים, הרגשתי על גג העולם – התחלתי להאמין שאני בעל מגע קסם, בלתי מנוצח – סוג של סוחר גאון. זה קורה לרבים כשהשוק עולה.

וורן באפט אמר: “רק כשהגאות חולפת באפשרותך ללמוד מי שוחה בעירום”.
ואני שחיתי בעירום מלא!

עם המשבר באה הנפילה שמחקה את כל הרווחים ואף מעבר לכך. אבל בניגוד להרבה אחרים שנכוו מהמגע עם שוק ההון – ההתנסות עוררה אצלי סקרנות והחלטתי ללמוד את הנושא ברצינות.

נרשמתי לקורסים שהבטיחו שאהיה “סוחר” מצליח בבורסה אם איישם את החומר בליווי שלהם. שילמתי עשרות אלפי שקלים, אבל לצערי ההבטחה באף אחד מהקורסים האלו לא קוימה. תכליתם הייתה לגבות ממני אלפי שקלים ששולמו תמיד מראש – ובמקרים רבים עשיית רווח מהפעילות שלי בשוק באמצעותם.

למרות זאת, תמיד ידעתי שהפוטנציאל המגולם לעשיית כסף בשוק ההון הוא אדיר. שוק ההון הוא משחק סכום אפס. הבנתי שמול כל האנשים שמפסידים כסף בשוק ההון – יש את אלו שמרוויחים את אותו הכסף, וצריך פשוט להבין איך הם עושים זאת.

התפנית ברומן שלי עם שוק ההון קרתה כשהכרתי את האופציות. וגם זה קרה בשני שלבים:

התפנית ברומן שלי עם שוק ההון קרתה כשהכרתי את האופציות. וגם זה קרה בשני שלבים:

בשלב הראשון התחלתי לסחור באופציות מאותה המטרה של לקנות בזול ולמכור ביוקר - שזאת כאמור מתכונת להפסיד כסף.

בשלב השני התחלתי ללמוד איך לעבוד נכון עם אופציות - לפי המטרה להן הן נועדו -ביטוח!

מה שגרם לי לזנוח את המסחר סופית הוא העובדה שלמרות כל הכלים והשיטות, הרגשתי שאין באמת דרך לחזות את הכיוון אליו השוק ינוע. לאחר שנחשפתי לאופציות החלטתי שאני לא רוצה לעסוק עוד במסחר. הבנתי שהאופציות מאפשרות להשיג את התשואה הכי גדולה והכי בטוחה לאורך זמן. 

שוק ההון מציע המון כלים ואפשרויות לפעול בו: הגזרה בה אני עובד היא השקעה חכמה באמצעות שימוש באופציות. השקעה – לא מסחר. היכולות מאוד מגוונות, והשימוש הנכון באופציות מאפשר לפעול בשוק ההון מעבר ליכולת לקנות בזול כדי למכור במחיר גבוה. 

את הידע הזה אני רוצה לשתף אתכם.

*הבהרה: אין אני יועץ השקעות, וכל המלצותי הן מנסיון אישי.

הצוות

הקורסים של WIWO  הם פרי עבודתו של חיים אלאלוף ז”ל, ומכילים סרטונים שהוא הכין והקליט מהידע שלו. כל חומרי הלימוד בקורסים מתבססים על ניסיון אישי ומוכח, וכבר עזרו לאנשים רבים לסלול את דרכם בשוק ההון.

חברת WIWO מנוהלת כיום על ידי דבי אלאלוף, אלמנתו של חיים. דבי רואה חשיבות רבה

בהמשכת פעילותו ומורשתו, והעברת את הידע לאנשים נוספים ברוח העקרונות בהם האמין חיים ז”ל.

קהילת תלמידי WIWO המונה מאות תלמידים ממשיכה להתרחב ולהיות פעילה בקבוצות הוואטסאפ והטלגרם – בניהולו של רון שפירא, שעבד לצד חיים תקופה ארוכה.

רון אחראי על התמיכה והליווי: מענה לשאלות בקבוצות המשקיעים החכמים של WIWO, הצגת סקירות שוק ואסטרטגיות של הקורס בעזרת דוגמאות חיות על מניות ספציפיות. הוא גם מעניק ליווי והדרכה אישית למנויי ה-PRO.

דבי אלאלוף - מנכ"לית WIWO

רון שפירא - סמנכ"ל WIWO

לקוחות ממליצים

מה אנשים אומרים על הקורס?

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד