השקעות חכמות עם אופציות

מלא את פרטיך למטה כדי לקבל גישה מיידית ל-6 סרטוני הדרכה 

איך להרוויח סכומים גדולים
מ”טרנדים” בשוק ההון

עם סיכון מינימלי

הפרטים שלך שמורים אצלנו ולא יועברו לצד שלישי.

הסיפור של WIWO

לחיים אלאלוף, איש הייטק עם ניסיון של 25 שנים בהשקעות בשוק ההון האמריקאי, נמאס להיות תלוי בגחמות השוק.

הוא ידע שחייבת להיות דרך אחרת. דרך שבה הוא לא יהיה חייב לשבת כל ערב על המחשב עד השעות הקטנות של הלילה כדי לנהל את ההשקעות שלו ולהימנע מהפסדים כבדים.

ואז, חיים גילה את הכלי המדהים שקיים בשוק ההון האמריקאי כבר עשרות שנים, ומעטים המשקיעים שיודעים איך באמת להשתמש בו כמו שצריך. הכלי הזה נקרא: “אופציות”.

אופציה היא חוזה בין שני אנשים, שבו אדם אחד מתחייב לחברו שהוא יעשה עבורו פעולה (קניה או מכירה) של נכס (מניות) בשוק ההון, בתאריך מוסכם מראש ובמחיר מוסכם מראש. בתמורה להתחייבות כזאת, משלמים כסף. “פרמיה”.

רוב הסוחרים והמשקיעים לא מודעים לדרך הנכונה לשימוש בחוזים הללו ולכן חושבים שמדובר על כלי להימורים מסוכנים…

חיים למד לעומק את השימוש באופציות בדרך שעבורה הן נועדו, וארז את הידע שלו לתוך קורס מפורט ופשוט להבנה.

בדרך הוא גילה שעם אופציות, אפשר להשקיע סכומים בלתי מוגבלים בביטחון גבוה (עם סיכון נמוך מאוד להפסדים) באמצעות ביטוח, וגם להחזיר את העלות של הביטוח הזה על ידי ביצוע של פעולה אחת בלבד בכל חודש.

כך, אם למשל נרצה לרכוש 1,000 מניות של חברה כלשהי שאנחנו מאוד מאמינים שיש לה פוטנציאל גבוה, נוכל לרכוש אותן עם ביטוח מלא שמצמצם את הסיכון שלנו – לעלות הביטוח בלבד.

ואחר כך, כל מה שהמשקיע צריך לעשות זה: להיכנס למערכת המסחר פעם אחת בחודש, לבדוק מה מצב המניות שרכש, לבצע פעולה אחת בלחיצת כפתור – וזהו.

מה הפעולה הזאת נותנת למשקיע? – הוא מכסה את העלות ששילם עבור הביטוח שרכש, וברגע שהתהליך הסתיים – המשקיע שלנו כבר לא יכול להפסיד אפילו סנט אחד.

ואם המניה תנסוק כלפי מעלה – הוא רק ירוויח! בנוסף לזה, המשקיע שלנו יכול גם לבחור “לנעול את הרווחים” שלו בכל נקודת זמן שימצא לנכון, כך שהוא לא צריך למכור את המניות שרכש כדי לממש רווחים.

אלא להשאיר את הכסף מושקע על המניות, ללא חשש לאבד את הרווח שצבר מעליית המניה!! אם אי פעם יצא לכם להשקיע במניה כלשהי, אתם כבר מבינים שיש פה משהו מדהים…

בדצמבר 2022, חיים אלאלוף נפטר בטרם עת ממחלה קשה. הצוואה של חיים היתה ברורה: הוא ביקש מאשתו דבי ואחיינו רון שפירא, להגיע עם הבשורה של WIWO לכמה שיותר ישראלים – שיוכלו להרוויח בצורה בטוחה ואחראית בשוק ההון האמריקאי, עם האסטרטגיות של WIWO.

אנחנו ממשיכים את המורשת של חיים, ומקווים להפוך לקורס הטוב ביותר בעולם לשימוש באופציות – להשקעה בטוחה.

התכנים באתר WIWO הינם לצורך לימודי בלבד ואינם מהווים המלצה.

מלא את פרטיך למטה כדי לקבל גישה מיידית להדרכה:

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד