ברוך הבא לעתיד שלך בשוק ההון!

שלום! קוראים לי חיים אלאלוף ואני רוצה לספר לך מה גרם לי לשנות גישה בשוק ההון ולשים סוף להפסדים בתיק שלי.

*הדף מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.
בנות, תרגישו בבית!

הדרך שלי בשוק ההון

כמה חודשים לפני מרץ 2000 – החודש בו התפוצצה בועת הדוט-קום, התחלתי “לסחור” במניות ללא הכשרה או ידע. הרעיון היה פשוט: לקנות בזול ולמכור ביוקר. 

באותם ימים גם המימוש היה פשוט, כמעט כל מניה שקניתי עלתה תוך מספר ימים. לעולם לא אשכח את ההרגשה – הרווחתי אלפי דולרים, הרגשתי על גג העולם – התחלתי להאמין שאני בעל מגע קסם, בלתי מנוצח – סוג של סוחר גאון. זה קורה לרבים כשהשוק עולה.

וורן באפט אמר: “רק כשהגאות חולפת באפשרותך ללמוד מי שוחה בעירום”.

ואני שחיתי בעירום מלא!

עם המשבר באה הנפילה שמחקה את כל הרווחים ואף מעבר לכך. אבל בניגוד להרבה אחרים שנכוו מהמגע עם שוק ההון – ההתנסות עוררה אצלי סקרנות והחלטתי ללמוד את הנושא ברצינות.

נרשמתי לקורסים שהבטיחו שאהיה “סוחר” מצליח בבורסה אם איישם את החומר בליווי שלהם. שילמתי עשרות אלפי שקלים, אבל לצערי ההבטחה באף אחד מהקורסים האלו לא קוימה. תכליתם הייתה לגבות ממני אלפי שקלים ששולמו תמיד מראש – ובמקרים רבים עשיית רווח מהפעילות שלי בשוק באמצעותם.

למרות זאת, תמיד ידעתי שהפוטנציאל המגולם לעשיית כסף בשוק ההון הוא אדיר. שוק ההון הוא משחק סכום אפס. הבנתי שמול כל האנשים שמפסידים כסף בשוק ההון – יש את אלו שמרוויחים את אותו הכסף, וצריך פשוט להבין איך הם עושים זאת.

היום אנחנו נלמד ביחד איך אפשר לצמצם את הסיכון בתיק ההשקעות שלך בצורה משמעותית ואיך אפשר לייצר הכנסה חודשית על כל מניה שאנחנו מחזיקים בתיק ההשקעות שלנו, ללא תלות במצב השוק.

בסיום הקריאה תדע איך אפשר להרוויח תשואה דו-ספרתית כל שנה בשוק ההון האמריקאי,

ואיך להוריד את הסיכון על ההשקעה שלך במניות למינימום בתוך תקופה קצרה.

לפני שאנחנו צוללים למידע אני רוצה להציג בפניך כמה עובדות:

 1. במשבר 2008 איבדו מיליוני אנשים ברחבי העולם את ביתם, עבודתם ועתידם. האנשים שגרמו למשבר לא נענשו ולא איבדו את כספם אלא להיפך – חלקם קודמו לעמדות מפתח וכולם נשארו עם עשרות המיליונים שקבלו כשכר ובונוסים עבור “עבודתם” שגרמה למשבר.

   

 2. לאורך השנים ספגנו בארץ תספורות מאלו שכונו “טייקונים” שלקחו סיכונים מטורפים תוך שימוש בכספנו על מנת לעשות לביתם. “טייקונים” אלו לקחו סיכונים אדירים בכסף לא להם, נכשלו, ואנחנו – אזרחים העובדים לפרנסתם ביושר ומנסים לחסוך שקל לשקל על מנת להבטיח את עתידם הכלכלי – שילמנו את המחיר. אם ה”טייקונים” היו מצליחים, לא היינו רואים ולו שקל אחד מפירות הצלחה זו! אנחנו מממנים את הכישלון אך לא שותפים להצלחה.

   

 3. רוב הגופים המנהלים כספי ציבור אינם מבטחים את הכספים בפני נפילה אפשרית של השווקים. אחרת עלות הביטוח תפגע בתשואה שלהם, ולקוחות יעזבו אותם לטובת מתחרים. גופים אלו מרוויחים את כספם מדמי הניהול שהם גובים ללא קשר ממשי לביצועים, וככל שכמות הכסף שהם “מנהלים” גדולה יותר – כך ריווחיהם. כאשר יגיע משבר, אנחנו, האזרחים שאת כספנו הם “מנהלים” נשלם את המחיר. זה קרה בעבר וזה יקרה בעתיד.

הוצאתי את נתוני תשואות קרנות הפנסיה והגמל בחמש שנים האחרונות. לשם השוואה נקח את מדד הs&p שהוא מדד 500 המניות הגדולות ביותר בארה״ב ומשמש כבנצמרק בכל עולם ההשקעות. 

בחמש שנים האחרונות הוא עשה למעלה מ-60 אחוז. אם נהיה מדויקים הוא עשה 64 אחוזים בחמש שנים(נכון ל 4.7.2023).

 

בואו נראה כמה עשו הקרנות שמחזיקות את הכספים שלנו:

שימו לב! מבין 692 קופות גמל רק שתיים עקפו את המדד(וכמובן שלקחו על זה דמי ניהול יפים), עוד מספר קרנות עשו תשואה דומה למדד אבל הרוב עשו תשואה נמוכה בהרבה.

אני יודע שזה ממש מכעיס… אבל השיעור הראשון שאני רוצה ללמד אותך הוא:
אתה חייב לדעת איך לנהל את הכסף שלך בעצמך. אחריות = כח.

במשך 20 שנה עמלתי למצוא בדיוק כמוך את הדרך לנהל את הכסף שלי בשוק ההון בצורה בטוחה באופן יחסי מצד אחד, וגם רווחית מספיק מצד שני.

והכי חשוב: לא רציתי להשתעבד להשקעות שלי.

 לא רציתי לפתוח כל יום את התוכנה מחדש ולפחד מהתנועה הבאה של השוק… זה לא בשבילי.

אז אחרי 20 שנות ניסוי וטעיה, יש לי בשורה בשבילך:

אפשר להשקיע בשוק ההון בצורה בטוחה ומתונה,
בכל סכום,
עם מינימום סיכון –
ואת כל זה אפשר לעשות על ידי פעולה אחת בחודש!

רוצים דוגמא? צפו בסרטון

נסכים שאם המטרה שלך היא להיות משקיע,
ולא להתעסק באופן יומיומי בתיק ההשקעות – אז מסחר יומי זה פחות בשבילך.

אני רוצה להראות לך את הגישות הנפוצות של משקיעים בשוק ההון ולמה הן נכשלות:
ניתוח ערך, ניתוח טכני, מסחר אלקטרוני (באמצעות תוכנות).

נתחיל בגישת ניתוח הערך (ניתוח פונדמנטלי)

ניתוח ערך הוא שיטה המשמשת להערכת הערך הפנימי של נכס פיננסי על ידי ניתוח גורמים שונים כגון דוחות כספיים, מגמות בתעשייה, איכות ניהול, מיצוב תחרותי וגורמים מאקרו-כלכליים.
בעוד שניתוח יסודי נמצא בשימוש נרחב על ידי משקיעים ויכול לספק תובנות יקרות ערך, הוא אינו תמיד נותן תוצאות מדויקות והוא אינו חסין מתקלות.

הנה כמה סיבות אפשריות:

 1. יעילות שוק: השווקים משלבים במהירות את כל המידע הזמין, מה שמקשה למצוא באופן עקבי נכסים מוערכים בחסר או מוערך יתר על המידה.

   

 2. סובייקטיביות: אנליסטים שונים יכולים לפרש מידע בצורה שונה, מה שמוביל לשונות בהערכות השווי.

   

 3. מידע לא מדויק: השגת נתונים מדויקים עלולה להיות מאתגרת, במיוחד עבור חברות קטנות יותר או פחות שקופות, מה שעלול לעוות את הניתוח.

   

 4. אירועים בלתי צפויים: אירועים בלתי צפויים יכולים לשבש את ההנחות ולהפוך את הניתוח לפחות יעיל.

   

 5. הטיות התנהגותיות: המשקיעים אינם תמיד רציונליים ויכולים להיות מושפעים מהטיות ורגשות, מה שמוביל לחוסר יעילות בשוק.

   

 6. אופק זמן: ניתוח יסודי מתאים יותר להשקעה לטווח ארוך, בעוד שגורמים לטווח קצר יכולים להשפיע על המחירים בטווח הקצר.

רוצים לראות דוגמא?
בואו ניקח שתי מניות שכולם מכירים: אינבידיה ואינטל.

האחת, אינטל, מניה נהדרת על פי כמעט כל מדד של ניתוח ערך.
השניה, אינבידיה, מניה שכל מנתח ערך לא היה משקיע בה.

איזו מניה לדעתך הביאה תשואה גבוהה יותר?

אני אגלה לכם: 

בחמש שנים האחרונות אינבדיה עשתה פי 6 על ההשקעה ואילו אינטל הפסידה למעלה מ 30 אחוז. 

איך זה קורה?

רוב המניות בשוק ההון הנוכחי מנותקות מהשווי הערכי שלהן. בסוף, אם מסתכלים על 30 השנים האחרונות, המניות שעלו בשוק ההון היו מניות שהציגו ״חלום״ וניסו להגשים אותו. המשקיעים לאו דווקא מסתכלים על התוצאות העכשוויות אלא על העתיד הרחוק ועל פי זה משקיעים. 

חושבים שזו דוגמא יחידה?

תאגיד אנרון: אנרון היתה חברת אנרגיה אמריקאית שהגישה בקשה לפשיטת רגל בשנת 2001. לפני קריסתה, אנרון נחשבה לאחת החברות החדשניות והמצליחות ביותר בתחום האנרגיה. עם זאת, ניתוח יסודי לא הצליח לחשוף את נהלי החשבונאות המזויפים ואי הסדרים הפיננסיים בתוך החברה. הדוחות הכספיים של החברה ציירו תמונה חיובית, אך אלה התגלו מאוחר יותר כמטעים.

מניית בלקברי: חברת בלקברי הייתה שחקן מרכזי בתעשיית הסמארטפונים בעשור הראשון של שנות ה2000. ב -2007 הוציאה אפל את האייפון הראשון ובלקברי החלה לתמודד עם תחרות קשה מצד הסמארטפונים מבוססי האייפון ולאחר מכן מבוססי אנדרואיד. 

למרות התחרות, ניתוח ערך של המניה, בהתחשב במדדים הפיננסים שלה,העלה שהשווי של בלקברי נמוך ובעל פוטנציאל לעליות. בפועל החברה נאבקה ביצרניות הסמארטפונים ,איבדה נתח משמעותי מהשוק והמניה הגיבה בהתאם. 

אז אם אי אפשר להסתמך על ניתוח ערך

אולי אפשר להסתמך על ניתוח טכני?

ניתוח טכני הוא שיטה המשמשת לניבוי תנועות מחיר עתידיות של נכסים פיננסיים על ידי לימוד נתוני שוק היסטוריים, כגון דפוסי מחיר ונפח, תרשימים ואינדיקטורים. אמנם לניתוח טכני יש תומכים והוא יכול להיות שימושי במצבים מסוימים, אבל הוא לא תמיד אמין או יעיל. 

הנה כמה סיבות לכך שניתוח טכני לא מסוגל להבטיח לכם הצלחה:

 1. יעילות שוק: בשווקים יעילים, המחירים מסתגלים במהירות למידע חדש, מה שהופך את זה למאתגר לחזות באופן עקבי תנועות עתידיות על סמך נתוני העבר בלבד.

 2. חוסר סיבתיות: ניתוח טכני מתמקד בדפוסים מבלי להבין תמיד את הסיבות הבסיסיות מאחוריהם. תנועות מחירים קודמות לא תמיד מנבאות תנועות עתידיות.

 3. סובייקטיביות ופרשנות: אנליסטים שונים עשויים לפרש את אותם נתונים בצורה שונה, מה שמוביל לשונות בתחזיות ובהחלטות.

 4. אירועים בלתי צפויים: יתכן שניתוח טכני לא יביא בחשבון אירועי חדשות פתאומיים או זעזועים בשוק שיכולים לשבש דפוסים ולהפוך את התחזיות לפחות אמינות.

 5. גורמים התנהגותיים: סנטימנט, רגשות והטיות של משקיעים יכולים לעקוף אותות טכניים, ולהוביל לחוסר יעילות בשוק.

אני רוצה לספר לכם על משהו שקרה לי וסיכוי טוב שקרה לכל אחד ואחת מכם.

החזקתי את מניית פדקס במשך תקופה ארוכה. מי שיסתכל על הגרף שלה יכול לראות שהיא מספר פעמים הגיעה לאזור ה-200 דולר ולא ירדה. על פי הניתוח הטכני, זיהיתי את אזור התמיכה, ומיקמתי את הסטופ לוס שלי בדיוק כמו שלמדתי.

מה הבעיה בסטופ לוס? 

המחיר חייב לעבור דרכו. אם זה לא יקרה המניה לא תימכר.

ואכן כך קרה. 

בספטמבר 2022 מנכ”ל החברה, שרבעון קודם אמר שהחברה שלו במצב נהדר, הוציא הודעה לבורסה שהוא טעה ויש ירידה בשוק ההובלות.

מה קרה למניה?

המניה ירדה מ-205 דולר למניה ופתחה את המסחר ב-162 דולר.

הסטופ לוס לא עבד! משום שמחיר המניה לא נגע בסטופ לוס שהגדרתי (200, זוכרים?)
בפועל, כבר הייתי בהפסד גדול על המניה שרק גדל.

האם אפשר לסמוך על ניתוח טכני?
בחלק מהזמן כן, אבל ברגעי האמת כשבאמת נצטרך אותו- זה פשוט לא יעבוד.

אז אם לא ניתוח ערך ולא ניתוח טכני…

מה עם שימוש במסחר אלקטרוני?

מסחר אלגו, הידוע גם כמסחר אלגוריתמי, כולל שימוש באלגוריתמים ממוחשבים כדי להפוך החלטות מסחר לאוטומטיות ולבצע עסקאות בשווקים הפיננסיים.

הנה כמה סיבות מדוע מסחר אלגו לא תמיד יעבוד כמצופה:

 1. מורכבות השוק: השווקים הפיננסיים הם מורכבים, הם לא תוכנת מחשב. אלגוריתמים עשויים שלא ללכוד את כל הניואנסים והגורמים בשוק המשפיעים על המחירים.

 2. מגבלות נתונים: מסחר אלגו מסתמך על נתונים היסטוריים ובזמן אמת, אך איכות הנתונים והזמינות יכולים להשתנות, ולהשפיע על דיוק האלגוריתמים.

 3. אופטימיזציה יתר: אלגוריתמים יכולים להיות מותאמים יותר מדי לנתונים היסטוריים, מה שמוביל לביצועים גרועים בתנאי שוק בעולם האמיתי.

 4. אירועים בלתי צפויים: מודלים של מסחר אלגו עשויים שלא להתייחס לאירועים פתאומיים הגורמים לשיבושים בשוק ולתנודתיות במחיר.

 5. סיכונים טכנולוגיים: תקלות טכניות, הפסקות רשת או התקפות סייבר עלולות לשבש מערכות מסחר אלגו, להוביל להפסדים או להחמצת הזדמנויות.

 6. מניפולציה של השוק: מסחר באלגו יכול להיות פגיע למניפולציה של משתתפים מסוימים בשוק.

חוסר הסתגלות: אסטרטגיות מסחר אלגו עשויות שלא להסתגל היטב לתנאי השוק המתפתחים ועשויות להיות פחות אפקטיביות עם הזמן.

הבעיה המרכזית במסחר באלגו היא, שגם הוא מורכב בסופו של דבר משילוב של ניתוח טכני עם מידע שקיים כרגע בשוק. שני דברים חסרים לו ותמיד יהיו חסרים לו: 1. אין לו מידע על דברים שעוד לא קרו (הוא לא נביא)  2.אין לו מידע פנים- הוא אינו יכול לדעת מה באמת קורה בתוך החברה.

אז אם כל הגישות הללו לא בטוחות מספיק,
איך בכל זאת אפשר להרוויח בשוק ההון בצורה בטוחה ולאורך שנים?

אם עובדים חכם עם השוק בהסתכלות על טווח ארוך,
אפשר להשיג יותר תשואה – ולהזיע הרבה פחות.

אסטרטגיה, זה שם המשחק.

הקורס שלנו ב- WIWO מקנה לכם את הידע והיסודות ליצירת הכנסה שוטפת בסיכון נמוך עם תשואה יפה לאורך זמן, ע”י אופציות בשוק האמריקאי. מדובר במודלים בטוחים להשקעה, שדורשים זמן עבודה של מספר שעות בחודש – במקום לשבת שעות בבחירה אינסופית של מניות במסחר היומי.

למידה של שוק ההון וניהול נכון של הנכסים הפיננסיים שלנו, מאפשרת לקחת את האחריות והכוח לידיים שלנו, לבניית העתיד הכלכלי של משפחותינו.

אז מה נלמד בתכנית ההכשרה:

 

 1. איך להשקיע נכון באמצעות שימוש באופציות.

 2. נלמד איך אפשר להרוויח כסף כל חודש על המניות שאנחנו מחזיקים.

 3. נלמד איך לבטח את תיק ההשקעות שלנו לטווח ארוך מפני הפסדים.

 

 

שוק ההון מציע המון כלים ואפשרויות לפעול בו.
הגישה שלנו היא השקעה חכמה באמצעות שימוש באופציות. השקעה – לא מסחר. 

בידע הזה אנחנו רוצים לשתף אתכם. 

“אם יש לכם סוד גדול כל כך אז למה אתם מספרים אותו?”
״למה לעשות קורס אם אתה יודע להרוויח כל כך הרבה בשוק ההון בעצמך?״

 

האמת הפשוטה היא כזאת: כחלק מתהליך הלימוד שלי, כתבתי את הכול לעצמי במחשבה שאני מסביר למישהו דמיוני, מתוך ההבנה שזאת הדרך הכי טובה ללמוד. העובדה הזאת גרמה לי לחשוב כבר תוך כדי צבירת הידע שאולי כדאי לעשות מזה קורס.

כשסיימתי לרכוש את הידע באופציות הרבה אנשים איבדו את מקום העבודה ובכנות רציתי לעזור. בהתחלה נתתי את הקורס בחינם למכרים. הבנתי ששיתוף הידע הזה עם אחרים לא הולך לפגוע בי בשום צורה, מכיוון שמדובר בנתחים מאוד קטנים מהשוק הכללי ולא תהיה לכך השפעה עלי.

לעשות קצת טוב, עושה לי טוב (ואני לא מגדיר את עצמי כאלטרואיסט).

בנוסף החומרים הנלמדים בקורס אינם המצאה שלי. הם ידועים לגופים הגדולים והמתוחכמים בשוק ההון. 

וכמובן בסוף, אני גם עושה מזה קצת כסף.

בטוחים במוצר. בטוחים בשירות.

אם יתברר לכם שתוכנית ההכשרה לא מתאימה לכם, מגיע לכם החזר כספי על הקורס עד 14 ימים מיום התשלום או צפייה של עד 10 שיעורים – המוקדם מביניהם.

מה יש בקורס?

בקורס הדיגיטלי הושקעו שעות רבות של מחשבה ותכנון בכוונה ללמד אתכם את נושא האופציות בצורה הנגישה והפשוטה ביותר. נעשה שימוש בהרבה המחשות גרפיות, דבר שמאד מקל על תהליך הלימוד ותורם רבות להבנת החומר והטמעה שלו לטווח ארוך. השיעורים קצרים בזמן אבל מלאים בתוכן אמיתי. הקורס מחולק לשלושה שלבים:
שלב בסיס

1. מהן אופציות מ –א ועד ת.

שלב מעשי

2. מודלים מעשיים להשקעה חכמה בעזרת אופציות.

שלב ישומי

3. איך ליישם את מה שלמדת ולהשתלב בעולם האמתי.

בטוחים במוצר. בטוחים בשירות.

אם יתברר לכם שתוכנית ההכשרה לא מתאימה לכם, מגיע לכם החזר כספי על הקורס עד 14 ימים מיום התשלום או צפייה של עד 10 שיעורים – המוקדם מביניהם.

רון שפירא - מנהל תיק המסחר של WIWO
זמין עבורכם להדרכה וליווי אישי במידת הצורך בתשלום.

למי מתאים הקורס?

למי לא מתאים הקורס?

יש לכם שאלות?

אנחנו כאן כדי לראות שאתם מצליחים! וברור לנו שהלמידה האמיתית
מתחילה כשקופצים למים. לכן, לאחר הקורס אתם מצורפים לקבוצת
וואטסאפ פרטית בה תוכלו לשאול שאלות ולקבל תמיכה מבוגרים נוספים
שכבר פעילים. אנו מפקחים לראות שכל המידע שעובר אכן מדוייק
ונכון ומתקנים כשצריך.

הקורס הוא רק השלב הראשון בתהליך שנועד להקנות לכם את כל הידע שצריך כדי לצאת לדרך. בתום הקורס אנחנו מלווים אתכם צעד אחר צעד עד להגשמת המטרה הזאת במלואה באמצעות:

אנחנו מבטיחים: אם תמלאו את החלק שלכם בעסקה – להיות רציניים ולא לוותר גם אם קצת קשה – תגיעו לתוצאה הנכספת.

התלמידים ממליצים

רציתי להגיד לכם תודה על הקורס שלכם ובעיקר על פתיחת העיניים. החודש הרווחתי בזכותך 50 אלף ₪ בזכות הפנינים שיש בקורס שלך, ועוד ידי נטויה הלאה בעז”ה. לכן רציתי להביע את תודתי העמוקה לכם. לכל אורך הקורס רואים את ההשקעה שלך בהסברים שנועדו לא סתם להעביר חומר, אלא להנגיש אותו בצורה הכי פשוטה וטבעית בשביל ציבור האנשים שהמילה “בורסה” תמיד הייתה מרתיעה אותם ולכאורה בצדק. גם אני נרתעתי כל השנים מהבורסה, כי כל מי שהכרתי שהתעסק בזה שמעתי שהפסיד כסף, ולכן לא התקרבתי. אבל אחרי הקורס שלכם, נפתחו לי העיניים וצצו הרבה אפשרויות (= אופציות 🙂) שמעולם לא חשבתי וידעתי שקיימות. תמשיך! תמשיך להאיר ולפתוח את העיניים לאנשים ולהביא אותם לחופש כלכלי. בהוקרה רבה!

צחי קרמר

אני למדתי גם במקומות אחרים בכדי לא ליפול בלשון הרע בלספר על אחרים. אז אתם מלמדים ענייני בצורה יוצאת דופן ממש, אם נשכיל ואני בתוכם להקשיב להקלטות שוב ושוב נגלה דברים שפספסנו בפעם הראשונה ואולי/בטוח בפעם השנייה, כי כל מילה וכל משפט, אני מתרשם מיכך שהמילים והמשפטים נבחרו בקפידה בכדי מצד אחד לתת ערך ומצד שני שהחומר הנדרש הנלמד יופיע שם. והרוחב לב שלכם הוא נדיר. תודה.

שמעון סיבוני

קורס מרתק!! התוכן מוצג ברהיטות, ומודגם בהפשטה מתוחכמת. הקורס בנוי היטב ומוגש בצורה אינטיליגנטית ונעימה כך שהוא גם ענה על הצורך שלי לקבל בסיס ידע על שוק האופציות וגם נהנתי מכל רגע. ממליצה בחום!!!

סיגל ויינר

מה שחיפשתי בהשקעות האלה – זה לישון טוב בלילה, לדעת שהכסף עובד ולא מושפע מהשינויים הקיצוניים בשוק. וזה בדיוק מה שהשקעה באופציות נותנת לי – להעריך את ההשקעה עם הסיכון סיכוי שאני מגדיר אותו מראש ויכול לשנות אותו בכל עת. בגלל זה, לפני החגים פתחתי פוזיציות גדולות יותר על בטחונות של 30,000 דולר. זאת אומרת שלפי השיטה אני אמור להכפיל את הרווחים ב 3-6 (תלוי פוזיציה). כאן זה עולם אחר – אם אתם מחפשים הכנסה קבועה – אני ממליץ חד משמעית על התוכנית המלאה של Wiwo והמודלים שחיים מלמד, שמפיקים תועלת מההשקעה הראשונה. מה גם שאת עלות הקורס, אפשר להחזיר בקלות אחרי חודש חודשיים, כמו במקרה שלי. בהצלחה!

איציק אלון

קורס דיגיטלי מלא

שלב בסיס, שלב מעשי ושלב יישומי​
 •  
מבצע!
4,990
 •  

₪6,250

חודש תמיכה מתנה🎁

# קהילת משקיעים סגורה בטלגרם ובוואטספ. התלמידים שלנו ביחד! העלאת סוגיות ומידע לחברי קהילת המשקיעים החכמים של WIWO – לטובת סקירת השוק, מענה על שאלות ושיתוף ידע לביצוע פעולות. בהנחיית רון שפירא.

# תמיכה אישית לכל שאלה בקבוצת המשקיעים (טלגרם + וואטסאפ)

# פגישות ליווי והדרכה אישית “אחד על אחד” עם רון שפירא. בתוקף של עד שנה מיום הרכישה.

חודש תמיכה נוסף: 250₪ | שיעור פרטי: 600₪

Image מוצר מחר כמות הוספה
4,264.96 כולל מע"מ
0.00 כולל מע"מ
0.00 כולל מע"מ

בטוחים במוצר. בטוחים בשירות.

אם יתברר לכם שתוכנית ההכשרה לא מתאימה לכם, מגיע לכם החזר כספי על הקורס עד 14 ימים מיום התשלום או צפייה של עד 10 שיעורים – המוקדם מביניהם.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
חינם!
ידע מתוך הקורס המלא של WIWO.
מלאו את הפרטים וקבלו גישה מידית לתכנים.

0